Gimena Accardi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 4 pasauliai viename (juos sieja tik draugystė ir seksualumas

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Piru
Naujokas



Pranešimų skaičius : 4
Karma :
4 pasauliai viename (juos sieja tik draugystė ir seksualumas Left_bar_bleue0 / 1000 / 1004 pasauliai viename (juos sieja tik draugystė ir seksualumas Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-16

4 pasauliai viename (juos sieja tik draugystė ir seksualumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: 4 pasauliai viename (juos sieja tik draugystė ir seksualumas   4 pasauliai viename (juos sieja tik draugystė ir seksualumas EmptyPen. 04 11, 2008 9:41 am

Šis ketvertukas buvo neišskiriamas, vaikinukai niekuomet nepasiduodavo, žengdavo į priekį drąsiai, žinodami jog visuomet turės užnugarį. Dekas – Di tamsiaplaukis, tamsiaodis gražuolis, Rajanas- seksualus nenuorama, Dankanas – geidžiamiausias mokyklos vaikinas, bei Nikas – dar didesnis nenuorama nei Rajanas, dar gražesnis nei Dekas.

Šis rugsėjis kitoks, liūdnesnis nei paprastai, vaikinai puikiai suprato jog baigus mokyklą viskas keisi, nenoromis tačiau tikėjo posakiu „baigus mokyklą kiekvienas pasuka savo keliu“.

Nikas - Nuveikiam ką nors naudingo, labai naudingo paskutiniais metais
Dankanas – Jo, nedaug mums čia beliko (liūdnoku balsu)
Rajanas – Žiūrėkit! (Juos pertraukė Rajanas.) – Va šita tai bus mano įsidėmėjot?! Mano! Nė vienas prie jos nelendat! (Patapšnojęs Dekui per petį nučiuožė link savo išsvajotosios).
Dekas – Jis niekada nepasikeis.



(tuo metu Rajanas)
Rajanas – Sveika, iš kur čia tokia gražuolė atsirado?
Mergina – Čia man?
Rajanas – Ne, retkarčiais mėgstu su savimi pasišnekėti, žinoma tau. Gal susipažįstam? pasakyk savo vardą.
Mergina – Hmmm... Kodėl turėčiau?
Rajanas – Kaip matau kažkam šiandien bloga nuotaika.
Mergina – Atšok!!!
Rajanas – Kaip pasakysite panele. (Mirktelėjęs pasišalino)

Nikas – Na kaip?
Rajanas – She is mine
Dekas - Oh jeee (lyg susitarę vaikinai pratrūko juoktis)
Rajanas – Kas? Ko? (Sunerimęs).
Ne, visiškai nieko (šuktelėjo likęs trejetas )
Rajanas – Šita man tikrai patinka, kodėl aš jai ne, juk dauguma šios mokyklos merginų atiduotų viską už galimybę praleisti naktį su manimi.
Dekas – Vat būtent dauguma, tačiau ne visos (pašaipiai riktelėjo Di)
Dankanas – Vaikine raminkis bus tų pupyčių (pritarė Dankanas)
Nikas – Joa! (nenorėdamas atsilikti)
Rajanas – Geriau einam iš čia!
Dekas (mintyse: nejau mažasis Rajanas įsimylėjo iš pirmo žvilgsnio? O gal tai tik susižavėjimas? Jam merginos reikalingos tik smaginimuisi. Galbūt ji dar viena būsima auka? Niekas neįkals Rajanui į galvą - su merginomis taip elgtis negalima.
Nikas – O štai ir geidžiamiausia sesuo pasaulyje (šaukdamas per visą koridorių pertraukė Deko mintis)
Dekas – Šitas saldainiukas mane veža.
Dankanas – Ramiau! Juk taisykles žinai.
Dekas – Juk yra išimčių
Nikas – Jokių išimčių! (piktai atrėžė Nikas)
Atgal į viršų Go down
asesina
luz de vida
asesina


Female
Pranešimų skaičius : 165
Age : 29
Miestas : Moletai
Karma :
4 pasauliai viename (juos sieja tik draugystė ir seksualumas Left_bar_bleue0 / 1000 / 1004 pasauliai viename (juos sieja tik draugystė ir seksualumas Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-12

4 pasauliai viename (juos sieja tik draugystė ir seksualumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 4 pasauliai viename (juos sieja tik draugystė ir seksualumas   4 pasauliai viename (juos sieja tik draugystė ir seksualumas EmptyPen. 04 18, 2008 6:28 am

vau, gražuu
Atgal į viršų Go down
https://accardi.forumlt.com
zuvedra
Naujokas
zuvedra


Female
Pranešimų skaičius : 12
Age : 30
Miestas : vilnius
Karma :
4 pasauliai viename (juos sieja tik draugystė ir seksualumas Left_bar_bleue0 / 1000 / 1004 pasauliai viename (juos sieja tik draugystė ir seksualumas Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-23

4 pasauliai viename (juos sieja tik draugystė ir seksualumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 4 pasauliai viename (juos sieja tik draugystė ir seksualumas   4 pasauliai viename (juos sieja tik draugystė ir seksualumas EmptyPen. 05 23, 2008 12:41 am

man patiko Smile
Atgal į viršų Go down
http://www.fantasia.forumup.lt
Maistinga_siela
Naujokas
Maistinga_siela


Pranešimų skaičius : 23
Karma :
4 pasauliai viename (juos sieja tik draugystė ir seksualumas Left_bar_bleue0 / 1000 / 1004 pasauliai viename (juos sieja tik draugystė ir seksualumas Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-14

4 pasauliai viename (juos sieja tik draugystė ir seksualumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 4 pasauliai viename (juos sieja tik draugystė ir seksualumas   4 pasauliai viename (juos sieja tik draugystė ir seksualumas EmptyPen. 05 30, 2008 4:49 am

Patiko labai Wink
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





4 pasauliai viename (juos sieja tik draugystė ir seksualumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 4 pasauliai viename (juos sieja tik draugystė ir seksualumas   4 pasauliai viename (juos sieja tik draugystė ir seksualumas Empty

Atgal į viršų Go down
 
4 pasauliai viename (juos sieja tik draugystė ir seksualumas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Gimena Accardi :: Multimedija :: Fan Fiction-
Pereiti į: